Levný podkrovní dům  PERS 27

 
 
Představujeme vám podkrovní rodinný dům PERS 27 
 
 
PERS 27 je dvoupodlažní podkrovní nepodsklepený rodinný dům určený pro individuální výstavbu.Velikostně je navržen pro požadavky čtyřčlenné rodiny tak, aby využití zastavěné plochy bylo co největší a zároven aby dispozice domu umožnovala všem obyvatelům příjemné a pohodlné bydlení.
Konstrukčně je dům navržen jako klasická zděná stavba s obvodovými nosnými stěnami, na kterých jsou uloženy vaznice pro uložení střešních krokví.
Zateplená kontaktní fasáda tl.15cm s keramickým obkladem dle našeho, nebo Vašeho návrhu.
 

Podkrovní dům na klíč za 2 997.000kč vč.DPH a základové desky

 
Dispozice domu
 
Za vstupem se nachází prostor zádvěří ze kterého se vstupuje do spojovací chodby se schodištěm.Z této chodby mohou obyvatelé vstoupit do koupelny a obývacího pokoje spojeného s kuchynským koutem a pracovnou,která může být řešena jako pokoj.
Z obývacího pokoje vedou prosklené dveře do venkovního prostoru. 
 
 
Specifikace stavby RD PERS 27 na klíč:
 
 
 
0.ZAKLADOVA DESKA
 
Základové pasy z prostého betonu C12/15 do ztraceného bednění dle PD.Podsyp desky štěrkopísek nebo betonový recyklát drcený zrnitost 0 - 32 mm, zhutněný.
Spodní nosná deska z betonu prostého, tl. .150mm dle PD. Výztuž KARI rohož 150/150/6,3.
Hydroizolace  dle PD jednovrstvá-bitumenový pas GLASTEK 40 (vč. protiradonové izolace)  provedení dle čsn.
Přesnost provedení zákl. desky - max. rozdíl rozměrová +-2cm, úhlopříčky +-2cm, 
výšková tolerance +-2 cm. Nadzemní část základového pasu bude tepelně izolována extrudovaným polystyrenem o tloušťce 8 cm-v ceně fasády.
 
1. SVISLÉ KONSTRUKCE
 
Svislé vnější nosné obvodové zdivo je zhotoveno z materiálu Xella Ytong tl.300mm s vnějším zateplením EPS-F tl.150mm.Vnitřní nosné příčky z materiálu Xella Ytong -200mm. Nadokenní překlady jsou monolitické, nebo systémové Ytong. V objektu RD je komínové těleso keramické 180mm. Výška dle PD.  Příčky jsou z příčkovek Xella Ytong dle PD. 
 
2. VODOROVNÉ KONSTRUKCE + ZASTŘEŠENÍ
 
Součást vodorovných konstrukcí je železobetonový věnec na kterém leží dřevěná stropní konstrukce popř. železobetonový věnec včleněný do stropního systemu MIAKO.(za příplatek).Druhým věncem je zakončena vrchní část stavby. Krov je zhotoven z dřevěných trámů dle PD. Vnitřní povrchová úprava stropu dřevěných konstrukcí je provedena sádrokartonovým podhledem s požární odolností 15min.Vše dle PD.Tmelení dle standartu KNAUF.Difuzní folie JUTAFOL,dvojité latování, střešní krytina-betonová taška Bramac MAX,barva dle přání investora.Použity krajové tašky.Okapy a svody - pozinkovaný plech,nátěr dle přání investora.
 
 
5. VÝPLNĚ OTVORŮ 
 
Okenní otvory a balkonové dveře jsou ze 6 až 7-mi komorového profilu. Zasklení čirým trojsklem. Vchodové dveře plastové, zateplené. Vnitřní dveře-standartní dveře  s obložkovými zárubněmi v ceně do 3500kč za kus. Venkovní parapety pozinkové-barvený. 
Vnitřní parapetní desky plastové-komůrkové.Vchodové dveře jsou bílé plastové v ceně do 20.000kč.
Půdní skládací schody s ocelovými stupni.např.FAKRO.
 
 
6. ÚPRAVA POVRCHU
 
Úprava povrchu vnitřních stěn je vápenocementová strojní omítka. Venkovní zateplovací system WEBER TERRANOVA  se silikátovou (silikonovou),vrchní omítkou zrnitosti 1,5- 2mm,světlý odstín.Součást omítek jsou keramické obklady dle PD popř.návrhu investora. Soklová omítka. Těžká strojní betonová plovoucí podlaha 70mm s izolací z podlahového polystyrenu a dilatací u stěn tl.80mm. Sádrokartonový stropní podhled s parozábranou.Protipožární. Koupelna+WC - keramické obklady, dlažba v cenové relaci cca 300kč/m2. Pokoje , obývací pokoj + kuch.kout - plovoucí podlaha standartní laminátová.Barevný odstín po dohodě s investorem.Cena do 300kč/m2.
Kuchynský obklad za linkou v cenové relaci cca 300kč/m2. Barevný odstín po dohodě s investorem.
Zádveří+předsín-keramická dlažba s postraním soklem 60mm v cenové relaci cca 300kč/m2.
Barevný odstín po dohodě s investorem.Venkovní podhled-smrkové palubky.
 
7. TEPELNÉ IZOLACE
 
Obvodová stěna Xella Ytong viz.1.svislé konstrukce + fasádní polystyren EPS F 150mm, sokl extrudovaný polystyren 80mm. Podlaha v přízemí - podlahový polystyren tl.150mm. Stropní podhled-minerální vata tl.dle PD. 
 
8. IZOLACE PROTI VODĚ A RADONU
 
Kontaktní konstrukce provedena v 1.kategorii těsnosti dle přílohy A.ČSN 730601. Izolace ve skladbě 2x penetrační nátěr + 1x minerální modifikovaný bitumenový pás GLASTEK 40 s al. folií proti radonu. 
 
9. ROZVOD VODY,ODPADY a VYTAPĚNÍ OBJEKTU
 
Teplovodní systém s podokeními radiátorypopř. podlahové topení  a plynovým kotlem Junkers ,popř.elektrokotlem.
Rozvod topení z materiálu plast.Radiátory Radik VK.Provedení dle PD.
Rozvod vody proveden z plastu PPR svařováním s tvarovkami.Odpadní potrubí HT s gumovým těsněním.
Přípojku vodovodu,případné vystrojení vrtu,tlakovou nádobu a další zařízení pro provoz studny hradí objednatel.
Přípojku kanalizace a případnou jímku hradí objednatel.
Plynovou přípojku vč.dokumentace a rozvodu po domě hradí zhotovitel.
 
10. ZAŘIZOVACÍ PŘEDMĚTY
 
Závěsná WC GEBERIT, umyvadlo, sprchový kout se zástěnou popř.vana v ceně do 7000kč. Standartní pákové vodovodní baterie.
Výběr dle zhotovitele. Bez kuchyňské linky. (pouze příprava a obklad) 
 
11. ELEKTROINSTALACE
 
standartní elektroinstalace dle ČSN. Přístroje ABB Tango barvy bílé nebo béžové, kabelové rozvody EZS.Vývody pro PIR čidla v každé místnosti,klávesnice-zádveří.Svedeno k centrále EZS.Umístění dle přání investora. Základní datové a anténní rozvody-trubkováno.Rozvody provedeny měděnými kabely,koaxiálním kabelem a datovými kabely UTP kat.5e popř.6.Dle přání investora.
CYKY.Hromosvod z materiálu FEzn,provedení dle projektu+revize.