Levný dům do 1,5 milionu

Na základě dlouholeté poptávky po opravdu levném domě v ceně do 1,5 milionu na klíč, který by zajistil bydlení zejména mladých lidí jsme v letošním roce připravili stavbu, která veškeré tyto požadavky splňuje.
 
Protože zděný dům má své cenové limity pod které se nelze dostat, je takovým domem montovaná dřevostavba u které je možné snížit cenu s pomocí prefabrikace dílů.Na stavbě se pak pouze dům složí.
 
Pro maximální cenovou přístupnost je dům možné zakoupit i jako stavebnici pro svépomocnou výstavbu.Dům nemá základovou desku a je založen na izolovaném nosném rámu.Jde tak o klasickou americkou dřevostavbu založenou na betonových patkách.Samozřejmostí je špičková izolace stěn a energetická třída "B".
 
 
 

Dům Monty mini67 - nejlevnější bydlení na klíč na českém trhu 1 499 000kč včetně DPH, základů, tepelného čerpadla a solárního ohřevu teplé vody. 

 
Dům Monty mini67 je patrový, nepodsklepený rodinný dům nejmenší velikostní kategorie.Je navržen pro bydlení 3-4 osob.Na minimální zastavěné ploše jsou splněny veškeré požadavky a potřeby uživatelů objektu.Dům je vhodný pro trvalé bydlení i jako rekreační objekt.Díky svým rozměrům je vhodný pro umístění na velmi malém pozemku.Dům je navržen zejména za účelem zajištění bydlení pro mladou rodinu s omezenými finančními prostředky.Dům Monty mini67 je navržen jako dřevostavba.Vzhledem k velikosti je stavba finančně a technicky nenáročná.
 
Dům Monty mini67 je stavbou s poměrně velkým ekologickým a ekonomickým přínosem.Veškeré izolace jsou materiály přírodního původu.Jde o výhradně skelné nebo čedičové vaty.Žádné ropné izolační výrobky obsahující styren či urethan se ve stavbě nenachází.
 
Dům používá k vytápění tepelné čerpadlo, ohřev vody zajišťuje unikátní půdní tepelný výměník a v obytných místnostech jsou umístěny lokální rekuperační jednotky.
 
Zaujala Vás nabídka patrového rodinného domu za cenu 1,5 milionu kč včetně DPH a základů? Další info naleznete zde: 
 
 

Víkendový dům Monty mini35 - víkendový domek za 799.000kč včetně DPH a základů. 

 
Dům Monty mini35 je přízemní, nepodsklepený víkendový dům nejmenší velikostní kategorie.Je navržen pro 2 osoby.Díky svým rozměrům je vhodný pro umístění na velmi malém pozemku.Dům Monty mini35 je navržen jako dřevostavba.Vzhledem k velikosti je stavba finančně a technicky nenáročná.
 
Dům Monty mini35 je stavbou ekologickou. Veškeré izolace jsou materiály přírodního původu.Jde o výhradně skelné nebo čedičové vaty.Žádné ropné izolační výrobky obsahující styren či urethan se ve stavbě nenachází.Dům používá k vytápění elektrická přímotopná tělesa v kombinaci s krbovými kamny pro spalování dřeva.
 
Zaujal Vás víkendový domek za 799.000kč? Další info naleznete zde: